Altınözü evden eve nakliyat

Altınözü ilçesinde sizlere özel bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.Eşyalarınızı Antakya’nın tüm ilçelerine kusursuz bir hizmetle güvenli bir taşıma işlemleri sunuyoruz.Eşyalarınızı özel ambalajlarımızla paketleyerek güvenle taşıyoruz.Öncelikle sizlere bir ekspert hizmeti yolluyoruz.Ekspert personelimiz bulunduğunuz yere geliyor ve eşyalarınızı inceliyor.Eşyalarınızı inceledikten sonra sizlere bir araç veriliyor ve taşıma günü belirleniyor.

Belirlenen taşıma günü geldiğinde personellerimiz eşyalarınızı önce demonte eder.Demonte ederek eşyalarınızı en küçük boyutlara taşır ve ardından eşyalarınızı firmamız tarafından getirilen özel paketlerle paketliyoruz.Eşyalarınız sarıldıktan sonra sizlere özel verilen araca yerleştirilip yeni evinize giriyor.

Eşyalarınız yeni evlerine ulaştıktan sonra önce eşyalarınız yeni evinize taşınıyor.Eşyalarınız evinize taşındıktan sonra paketlerinden çıkarılıp tekrardan kuruluyor.Eşyalarınız tekrardan kurulduktan sonra sizlere hasar görmeden güvenle teslim ediliyor.

Altınözü evden eve nakliyat 36 yılın kattığı deneyim ve tecrübeyi size sunmaktayız.Evden eve nakliyat alanında iyi personellerle,geniş araçlar ve modern ekipmanlarla çalışmaktayız. Evden eve nakliyat hızlı,güvenli,temiz,ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
Altınözü Evden eve nakliyat 1978’den beri firmamız müşterilerimize ücretsiz eksper sunmaktadır.Evden eve nakliyat müşterilerimizin eşyalarını taşımadan önce eşyalara sigorta yapmaktadır.

Değerli müşterilerimiz sizin belirlediği tarihte nakliye işlemi gerçekleştirilecektir.İlk olarak firmamızdan bir kişi evinizin eşyalarına bakıp sonra eşyaların alabileceği kadar araçlarımızdan seçip yola çıkmak üzere geliyorlar.
Personellerimiz ilk olarak eşyalarınızı zarar görmemesi için paketleme yapıyorlar.Sonra bizim gönderdiğimiz araca yükleniyor.Yükleme bittiğinde kapaklar kapatılır.Yeni adrese yola çıkılır.

Adrese gelindiğinde personellerimiz eşyaları düzenli bir şekilde evinize çıkartıp sizin istediğiniz gibi yerleştirilir.evden eve nakliyat’dan memnun kaldıysanız ne mutlu bize.ALTINÖZÜ EVDEN EVE NAKLİYAT numaramız-dan bizlere ulaşa bilirsiniz.