Ayas evden eve nakliyat

Ayas evden eve nakliyat standartların üzerinde bir taşıma imkanı sunuyoruz. HATAY NAKLİYAT için müşteri memnuniyeti önemlidir.
Evden eve nakliyat yıllardır deneyimli,tecrübeli bir taşıma yapmaktadır.Sizlerin eşyalarını her zaman hızlı,temiz,güvenli ve kaliteli
ekipmanlarla sizin eşyalarınızı taşıyoruz.

Biz siz değerli müşteriler ilerimize ücretsiz eksper yapmaktayız.Evden eve nakliyat 36 yılından beri geniş araçlar kullanıyoruz.
Evden eve nakliyatı aradığınız’da muhasebe sizin ev ve yeni evinizin adresini alacaklardır.

Ve tarih belirliyorsunuz.Siz değerli müşterilerimiz. Eşyalarınızın fotoğrafını çekip bizim MAİL adresimize gönderiyorsunuz.                              Gönderdiğiniz fotoğrafları inceliyoruz ona göre araçlarımızdan seçip belirlediğiniz tarihte gönderiyoruz.Personellerimiz eve geldiğinde ilk olarak marangozu muz dolaplarınızı diğer sökülecek eşyalarınızı söküyor.

Taşıma personellerimiz eşyalarınızı paketliyorlar. Dolapları,kırılacak eşyaları özel patpatlarla sarıp paketliyorlar. İşlem bittikten sonra              gönderdiğimiz araca dikkatlice yükleyip yeni adrese gidiyorlar.

Adrese varıldığında eşyalarınız evinize hızlı ve dikkatlice taşınıp sizin istediğiniz şekilde düzgün şekilde yerleştirilir.Eşyalarınıza hasar olmasın istiyorsanız’ki bundan eminim AYAS EVDEN EVE NAKLİYAT sizlerin eşyalarını taşımaya hazırdır.