İskenderun evden eve nakliyat

İskenderun evden eve nakliyat sizlere 36 yıldır verdiği tecrübeyi sunmaktayız.Evden eve nakliyat sizlerin istediği gibi bir taşıma imkanı sunuyor. Evden eve nakliyat müşterilerimize özel eksper yapmaktadır.

Müşterilerimizi memnun edebilmek için alanında uzman personellerle ve modern araçlarla çalışmaktayız.Evden eve nakliyat sizlerin eşyalarınızı hızlı,temiz,güvenli ve kaliteli ekipmanlarla taşımaktadır.

Evden eve nakliyat numaramızı aradığınızda muhasebe personellerimiz sizinle iti bata girecektir.Personellerimiz gerekli notları alacaktır ve tarihi sizler belirleyeceksiniz. Evden eve nakliyat bir kişi gönderiyor eşyalarınızı kontrol etmek için gelecek personelimiz bize bildiriyor.            Araçlarımızdan seçip gönderiyoruz.

Veya siz müşterilerimiz eşyalarınızın fotoğrafını çekip bizim MAİL gönderebilirsiniz.Muhasebe personellerimiz sizi bir gün önce teyit amaçlı arayacaktır.Evden eve nakliyat belirlediğiniz tarihte aracını ve personelleri gönderiyor.

Eşyalarınıza zarar gelmesin diye personellerimiz eşyalarınızı düzgün paketlenmektedir. Kırılacak eşyalarınızda özel patpat’la paketlenir.               Evden eve nakliyat personellerimiz eşyalarınızı göndermiş olduğumuz araca dikkatli yerleştirilir.

Yeni adrese gidilir eşyalarınız hızlı bir şekilde evinize çıkartılır personellerimiz sizin isteğinize göre eşyalarınızı yerleştirileceklerdir.                  İSKENDERUN EVDEN EVE NAKLİYAT sizlere hizmet vermek için gurur duyar.