Kurumsal Bilgiler

Antakya evden eve nakliyat firması Hatay başta olmak üzere Akdeniz bölgesinden evden eve nakliyat depolama ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.Geniş araç filosu ile Türkiye’nin her noktasına kesintisiz hizmetleri ile öncü ve lider firmalardan birisidir.

Antakya Nakliyat Hakkında

Firmamız 1978 yılında İstanbul merkezli olup bir çok ilde nakliye hizmetleri üzerine şubeleri olmaktadır.Antakya şubesinde 2010 yılında yılmaz küspeci tarafından kurulmuştur. Kuruldugu günden bu yana müşteri memnuniyeti odalı hizmetleri ile bir çok işe imza atmış bulunmaktayız.

Hatay ve Akdeniz bölgesinde ev eşyası taşıması ve asansörlü taşıma hizmetleri ile her gün şehir içi ve şehirler  arası nakliye işlemleri ile   söktörün öncü firmalarından birisi olarak marka haline gelmiştir. 5 kişilik uzman ekiplerimiz ile günlük 5 taşıma ile Akdeniz bölgesinde en fazla taşıma yapan firmalar arasında zirvede yerini almış bulunmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren hizmet söktöründe olmasında rahmet her zaman müşteri memnuniyeti ön planda yer almıştır.

Yetki Belgelerimiz

Antakya nakliyat (UğurGrup) Şirketleri çatısında altında ulaştrıma bakanlığı tarafından K-3 ,K1 ve L1 yetki belgelerine sahiptir.

Özmal Araçlarımız

Türkiye genelinde 100 aşkın özmal araçlarımız ile yurt her bölgesinde kesintisiz hizmetlerimiz ile hizmet vermekteyiz.Tüm araçlarımız Uğur Grup adına olup araçlarımızda Gsp kontrolleri olup anlık cmr kameraları ile gsp izleme sağlanmaktadır.