Reyhanlı evden eve nakliyat

Reyhanlı evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarınızı taşıma konusunda günden güne yenileniyor.Evden eve nakliye firmamız
tam donanımlı araçlarla ve alanında uzman elemanlarla sizlerin eşyalarını taşımakta tam 36 yıl boyunca yol kat etik.

Evden eve nakliyat sizin eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.Geçmişteki gibi firmamız hala sizlere özel eksper sunmaktadır. Hatay evden eve nakliyat 1978’de kurulmuş olup siz değerli müşterilerimize istediğiniz gibi bir taşıma sunuyor.

Evden eve nakliyat firmamızı aradığınızda sizinle muhasebe personellerimiz sizin ev ve yeni ev adreslerinizi kayıt ediyorlar.
siz değerli müşterilerimiz bize eşyalarınızın fotoğraflarını bizim MAİL adresimize gönderiyorsunuz.bizde gönderdiğiniz fotoğraflara göre
araçlarımızdan seçiyoruz sizin belirlediği tarihte aracımızı gönderiyoruz.

Elemanlarımız evinize geldiğinde ilk olarak eşyalarınızı paketliyorlar ve dolaplarınızı ve eşyalarınız için marangozu muz söküyor.                          Kırılacak eşyalarınızı ve dolaplarınızı özel patpat’la paketliyoruz.

Elemanlarımız paketlemeyi bitirdikten sonra gönderdiğimiz araca dikkatlice taşıyorlar.Yeni adrese gidildiğinde elemanlarımız eşyalarınızı evinize zarar vermeden taşıyorlar.Eşyalarınızı nasıl düzenlenmesini istiyorsanız.

Elemanlarımıza söyleyin onlar yerleştirirler.Bizden memnun kaldıysanız bizi arkadaşlarınıza tercih etmenizi isteriz.